"Kaštele open"

Četiri zlatne medalje za karate školu Pirovac

Nova zlata za karate školu Pirovac
Na turniru je nastupilo 246 natjecatelja iz 17 klubova Hrvatske i BiH.

Četiri zlatne medalje pripale su članovima karate škole "Pirovac" na Međunarodnom karate turniru "Kaštele open". Luana Božac je u kategoriji mlađe učenice - 28 kg bila bolja od Antonije Jurlin i Lorene Poljak – Fortiter, dok je Toni Gulam u kategoriji mlađi učenici – 30 kg pobjedio Maria Pažina i Marka Moraču. Josip Čubrić je u kategoriji mlađi učenici – 34 kg bio bolji od Josipa Matkovića i Marina Medaka. Luka Božac je prvi put nastupio u višoj uzrasnoj kategoriji za kadete do 57 kg i sa tri pobjede osvojio zlatnu medalju. U prvom kolu je pobjedio Josipa Žunića, a u drugom kolu je bio bolji od Luke Wiliamsona. U finalu je pobjedio Petra Borovca iz Metkovića.

Na turniru je nastupilo 246 natjecatelja iz 17 klubova Hrvatske i BiH, kako piše Općina Pirovac.