U vijećnici Pučkog otvorenog učilišta održana je konstituirajuća sjednica novog saziva velikogoričkog Savjeta mladih. Za predsjednicu je izabrana Katarina Ceković, a dužnost zamjenice obnašat će Maria Azinović. Uz njih, novi saziv čine i Franka Bendeković, Lana Borković, Nika Delić, Lucija Horvat, Korina Smolković, Hrvoje Žulj, Josip Marlović, Ana Horvat i Ana Šošić.
Savjet mladih djeluje kao savjetodavno tijelo Grada s ciljem aktivnog uključivanja mladih u javni život. U svom novom mandatu nastavit će raditi na unapređenju kvalitete života mladih, predlaganju lokalnih programa te jačanju komunikacije između gradskih institucija i mlađe populacije.