Izbornik
Naslovnica Županije Međimurska
Natjecanje

Finskoj najviše medalja na prvenstvu u disc golfu

U Toplicama Sveti Martin okupilo se više od 200 natjecatelja iz 27 država, koji su se nadmetali u osam kategorija
1/9
Za Hrvatsku je nastupilo dvadesetak igrača iz Hrvatske, među kojima i dvoje Međimuraca, Radule Mikić i Mario Mesarić iz čakovečkog kluba

Međimurje je bilo domaćin 12. Europskog prvenstva u disc golfu (EDGP). U Toplicama Sveti Martin okupilo se više od 200 natjecatelja iz 27 država, koji su se nadmetali u osam kategorija. Disc golf je jedan od tri najbrže rastuća sporta u svijetu.

Za Hrvatsku je nastupilo dvadesetak igrača iz Hrvatske, među kojima i dvoje Međimuraca, Radule Mikić i Mario Mesarić iz čakovečkog kluba. Najviše medalja osvojili su igrači iz Finske. Nijemac Simon Lizotte slavio je u muškoj konkurenciji, a u ženskoj je slavila Finkinja Henne Blomroos. Za Hrvatsku je Ana Gorički osvojila brončanu medalju.

Rekonstrucija Staroga Grada Čakovec Istraživanja Nisu tajni tuneli, nego rješenje za rasterećenje zida Stabla u Čakovcu Opasna za prolaznike Uklonjena opasna stabla u Perivoju Zrinskih