Katarina Kanjka, Tamara Varaždinec, Karlo Martinović i Filip Cindrić najbolji su od najboljih učenika Virovitičko-podravske županije te su dobili priznanja na tradicionalnoj manifestaciji "Zbogom školo do jeseni", održanoj u Čačincima.
U kategoriji sportskih školskih društava slavili su Mladost iz virovitičke OŠ "Vladimir Nazor" i tamošnja Gimnazija Petra Preradovića.
Priznanja su dodijeljena i najboljim školama, i to OŠ Petra Preradovića iz Pitomače te Srednjoj školi Stjepana Ivšića iz Orahovice.