Naslovnica Županije Bjelovarsko-bilogorska
Stolni tenis

Daruvarčanka Hana Kroužil slavila na Sportskim igrama mladih

Stol za stolni tenis
Hana je iza sebe, u finalu, ostavila drugoplasiranu Sandru Đurišić iz Gruda te trećeplasirane Petru Raos iz Gruda i Tamaru Mikulić iz Vinkovaca

Mlada Daruvarčanka Hana Kroužil, članica Stolnoteniskog kluba Daruvar, osvojila je prvo mjesto na završnici Plazma Sportskih igara mladih, u kategoriji stolotenisačica godišta 2000. i mlađe. Ona je titulu državne prvakinje osvojila u splitskoj dvorani Gripe, u jakoj konkurenciji sportašica iz cijele Hrvatske, a ovim si je uspjehom osigurala i plasman na međunarodnu završnicu Plazma Sportskih igara koja će se održati 22. - 25. kolovoza u Splitu.

Daruvarski klub za zapošljavanje Daruvar Otvoren Klub za zapošljavanje

Hana je put do dvorane Gripe izborila kroz niz kvalifikacijskih turnira, a iza sebe je, u finalu, ostavila drugoplasiranu Sandru Đurišić iz Gruda te trećeplasirane Petru Raos iz Gruda i Tamaru Mikulić iz Vinkovaca. Svi susreti igrali su se na 3 dobivena seta (do 11). Ukoliko su oba igrača imala po 10 poena tada je set dobivao igrač koji prvi nakon toga osvojio dva poena više.

Sportske igre mladih odbojka Sportske igre mladih Klara Škvorc i Iva Hranilović prvakinje