Uručeni ugovori
Sredstva su dobili Virovitičko-podravska županija, gradovi Virovitica i Slatina te općina Pitomača
Za razvoj zelene infrastrukture u urbanim područjima, Virovitičko-podravskoj županiji, gradovima Virovitici i Slatini te općini Pitomača dodijeljeno je oko 14,1 milijuna bespovratnih eura.
Ugovore je u Zagrebu uručio ministar Branko Bačić, a preuzeli su ih župan Igor Andrović, gradonačelnici Ivica Kirin i Tomo Tomić te načelnik Željko Grgačić.
Virovitičko-podravska županija nositelj je projekta "Županijski zeleni urbani koridor – zelena integracija", koji je vrijedan 2,68 milijuna eura.