Naslovnica Županije Vukovarsko-srijemska
Sportski uspjeh

Ivan Draganić sedmi na svijetu u karateu

Ilustracija

Ivan Draganić, član Karate kluba Vukovar '91., bio je član reprezentacije Hrvatske koja je na Svjetskom prvenstvu u karateu za mlađe seniore, juniore i kadete osvojila 7. mjesto u kategoriji kata timova. Tim povodom Draganić i članovi kluba posjetili su i gradsku upravu gdje ih je primio gradonačelnik Ivan Penava.

Veliki jubilej Sto godina nogometa u Slatini

– Nisam očekivao ovakav uspjeh, ali uvijek postoji nada i želja. Dali smo sve od sebe i prezadovoljni smo našim uspjehom – rekao je Draganić.

U konkurenciji od 20 reprezentacija koje su bile podijeljene u dvije grupe po 10 reprezentacija Hrvatske je nakon prve izvedbe kate prošla u drugi krug velikog natjecanja. Novim sustavom bodovanja naša reprezentacija zauzela je odlično 7. mjesto u Čileu.