Prvenstvo RH u muškoj i ženskoj sportskoj gimnastici

GK Salto ima državnu prvakinju, Noru Mudnić

GK Salto
1/4
Izvrstan je uspjeh i Petre Labrović koja je u konkurenciji "B" seniorke osvojila treće mjesto

Prvenstvo RH u muškoj i ženskoj sportskoj gimnastici održano je 10. i 11. studenog, a domaćin ovogodišnjeg Prvenstava bio je GK "Sokol" iz Slavonskog Broda, priopćili su iz Grada Solin.

Na Završnici kupa Hrvatske solinski Gimnastički klub Salto nastupio je sa 17. natjecatelja u B i C programa. U kategoriji "C" seniorki Solinjanka Nora Mudnić osvojila je prvo mjesto s osvojenih 63.000 bodova. Izvrstan je uspjeh i Petre Labrović koja je u konkurenciji "B" seniorke osvojila treće mjesto. Navedimo, kako su i "C" mlađe kadetkinje bile uspješne osvojivši drugo mjesto ekipno, a "C" seniorke treće mjesto ekipno.

25. Interstas Grad Solin i ove godine bilježi izvrsne turističke rezultate Jubilarni 25. Interstas u Solinu

grad osluhnuo potrebe građana Gradska uprava Solina utorkom radi i poslijepodne

U Slavonskom Brodu u dvorani "Vijuš" ljubitelji gimnastike mogli su uživati u državnom natjecanju.

Gimnastički saveza Hrvatske broji 50 klubova, muške i ženske i ritmičke gimnastike s ukupnim brojem oko 10 tisuća članova koji se natječu u A, B i C programima. U Brodu se natjecalo oko 400 sudionika, što pokazuje da gimnastika ima budućnost u Hrvatskoj.