Natjecanje

Gimnastičarke Vukovara zlatne u Osijeku

U Osijeku su se natjecale 163 gimnastičarke
1/7
Gimnastički klub Vukovar osvojio je i u ekipnoj konkurenciji prvo mjesto te tako potvrdio svoju dominaciju

Članice Gimnastičkog kluba Vukovar su na 2. Kolu C programa KUP-a Hrvatske, regija istok u ženskoj sportskoj gimnastici, osvojile dva prva mjesta i okitile se zlatnim odličjima. Gimnastički klub Vukovar osvojio je i u ekipnoj konkurenciji prvo mjesto te tako potvrdio svoju dominaciju.

U pojedinačnoj konkurenciji zlatne medalje osvojile su Atina Simić i Miljana Poznanović, srebrom su se okitile Valentina Mrkonja i Vanja Kiralj, a broncu je osvojila Nika Budim.

Natjecalo se devet klubova iz naše regije, ukupno 163 natjecateljice, što je dosad najveći broj i dobar pokazatelj popularnosti gimnastike u našoj regiji.

Ove je godine podijeljeno 29 certifikata Vukovar Certifikati s oznakom "Proizvodi hrvatskog seljaka" uručeni 29 proizvođača