Reakcija župana Žinića i troje vijećnika: uzvraćaju oporbi kaznenom prijavom
Reakcija je to na prošlotjedni potez 18 oporbenih vijećnika koji su kazneno prijavili istom državnom odvjetništvu župana i spomenute vijećnike zbog sumnje da su dali i primili mito kako bi na konstituirajućoj sjednici Županijske skupštine napustili tzv. Platformu 23, prešli na stranu HDZ-ove koalicije i glasanjem omogućili izbor Ivanke Roksandić (HDZ) za predsjednicu skupštine